RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI

Beykoz Riva Kadınlar Plajı ve Riva Kadınlar Plajı

Beykoz Riva Kadınlar Plajı

Beykoz Riva kadınlar plajı İstanbul ve çevre illerden birçok kişinin tatil için tercih edebileceği oldukça rahat ulaşıma sahip ve İstanbul çevresinde, Akdeniz tatili etkisi yaratabilecek koşullara sahip bir tatil merkezidir. İstanbul’a yakın oluşu aynı zamanda da iklim yapısı dolayısıyla, şehrin kalabalığından kısa süreli kaçamaklar yapmak isteyen şehir hayatından bunalan herkesin, ilgi odağı olmuştur. Beykoz, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan, Çatalca – Kocaeli yarımadasının Kocaeli bölümünün batı kısmında yer alan bir semt olmaktadır. Batısında İstanbul Boğazına komşu olan ilçe, güneyinde de Anadolu Yakası’nın merkez ilçelerine komşu olarak yer almaktadır. Akdeniz iklimi ve Karadeniz ikliminin karma halini iklimsel kimlik olarak yansıtan bir yapısı vardır. Bu avantajı sayesinde, İstanbul halkına hafta sonu kaçamakları ve kısa süreli tatiller için harika bir ortamda tatil yapabilme fırsatı tanımaktadır. Riva kadınlar plajı kadınlara özel İstanbul’un ilk ve en özel localı plajı olarak bilinmektedir. Bu sebepler dolayısıyla, tatil yöresi standartlarında İstanbul plajı olarak ünlenmiş durumdadır. Beykoz ilçesinde bulunan tüm ormanlık alan ve yüksek doğal yapısı sebebiyle, mavi ve yeşil renklerin bir araya geldiği mükemmel doğasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Yaz boyu, İstanbul’a yakın yerlerde tatil yapmak isteyen aileler ve kadınlara hizmet veren plajları açık kalmakta bu doğal güzelliklerin arasında tatil yapabilme fırsatı tanımaktadır. Beykoz belediyesi, ilçenin konumu dolayısıyla, İstanbul’un tatil köyü olarak anılmakta ve tüm ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu özel plajda, rahatça piknik yapabilmenize olanak sağlayan piknik alanları, yürüyüş ortamları ve localarıyla gönlünüzce tatil yapabilmeniz için sizleri beklemektedir. Temizliği ve doğallığıyla harika bir ortam vadeden Elmasburnu plajı yaz sezonu boyunca, sizlere hazır olarak beklemektedir. Elmasburnu, bir plajın çok daha ötesinde, bir tabiat parkı olarak hizmet veren, geniş tatil ve doğal imkanlarını tüm misafirleri için seferber etmiş durumdadır. Giriş ücreti belediye tarafından ekonomik koşullara dikkat ederek belirlenmiş, belli sayıda kişiye hizmet vermesi için özel olarak hazırlanmış ve düzenlenmiş bir tatil merkezidir. Tüm ziyaretçilerin yüksek memnuniyetle tatil imkanından faydalanması için gerekli tüm detaylara özenli bir şekilde özen gösteren Beykoz Belediyesi kadınlar plajını ziyaretçileri için hazırladı.

Tabiat parkı sahip olduğu doğal güzelliklerin yanı sıra birbirinden rahat ve keyifli kullanım alanlarıyla da ziyaretçilerine son derece kaliteli olarak hizmet vermektedir. Tabiat parkı, içinde yer alan koy manzaralı restoranları ve büfeleriyle müşterilerine her türlü damak zevkine uygun olarak hizmet vermektedir. Kadınlara özel olarak hizmet veren tesiste, çalışan personellerin de kadınlardan seçilmesi, ziyaretçilerin tatil süreleri boyunca rahat bir şekilde tesis olanaklarından faydalanmasına yardımcı olmaktadır. Elmasburnu tabiat parkı, araçla ulaşım düşünenler için de oldukça avantajlı bir konuma ve geniş otopark alanına sahiptir. Geniş, 227 araç kapasiteli otopark ile rahat bir şekilde ziyaretçilerinin araçlarını park edebilmelerine olanak sağlayan, böylece tatillerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine imkân sağlayan tesiste yer alan tüm birimlerde deneyimli personeller hizmet vermektedir. Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki turizm yatırımları kapsamında, modern tesisler inşa edilerek, bir arada bulunan ve yeşil ve mavinin bir araya geldiği keyifli ve huzurlu tatil imkânı sağlamak için kurulan plajda ziyaretçilerin güvenliği ve rahatlığı göz önüne alınarak birçok önlem alınmıştır. Elmasburnu plajı, haftanın belli günlerinde yalnızca kadınlara hizmet vermekte, geri kalan günlerde ise karma olarak kullanıma müsaade edilmektedir. Elmasburnu kadınlar plajı mesire alanları, plaj turları ve nezih bir ortamda tatil yapabilmeleri için tüm imkanları sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Plajın çalışma düzeni ve hangi günlerde kimlere hizmet edebileceğiyle ilgili bilgi almak için telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul plajında yapılan tüm çalışmaların doğru şekilde yürütülebilmesi ve ziyaretçilerin içinin rahat etmesi için sağlık bakanlığı tarafından düzenli olarak yapılan kontrollerle su kalitesinin güvenilir seviyede kalması için gerek duyulan tüm çalışmaların planlı bir şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır. Bakımlı ve korunaklı alan sayesinde güven içinde tatilinizi yaparak huzurlu ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

riva elmasburnu plajı
RİVA KADINLAR PLAJI

Güvenilir ve Hijyenik Tatil Çalışmaları İçin Tercih Edilebilecek Bir Yer

Riva Elmasburnu kadınlar plajı, tüm imkanların doğru şekilde ziyaretçilere sağlanması ve ziyaretçilerin tatil süresi boyunca gerek sağlık gerek hijyen gerekse de güvenlik açılarından problem yaşamadan rahat bir şekilde tatilini yapabilmesi amaçlanarak tasarlanmış, büyük bir doğal park olarak hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul’da tatil yöresi keyfi yaşamak ve Akdeniz tatilini Karadeniz’in yemyeşil doğasıyla birleştirmek isteyen herkesin tercihi olmak için özel olarak hazırlanmış bir tesis olarak hizmetlerine devam etmektedir. Riva elmasburnu kadınlar plajını ziyaret etmek isteyenler için düzenlenen toplu taşıma seferleri sayesinde de rahat bir şekilde ulaşım imkânı sağlamakta, böylece tatil keyfine rahat bir şekilde ulaşabilmesi sağlanmaktadır. Çocuklarınızın ve ailenizin güvenli bir şekilde tatil yapabilmesi için tercih edebileceğiniz oldukça nezih bir ortam arıyorsanız, plajı göbül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan herkesin yaz aylarında serinlemek için tercih ettiği rahat ulaşımlı ve güvenli tatil merkezi Riva kadınlar plajı sizler için düzenli olarak temizlenmekte ve kontrol edilmektedir.

Plajımızda birçok ziyaretçimize bireysel ve kaliteli hizmet sunabilmek için birbirinden farklı 29 loca bulunmaktadır. Bu localar sayesinde özel alan kiralayarak tatil yapmak isteyen birçok kişiye rahatça tatil yapabilme fırsatı sunan kadınlar plajında yürüyüş alanları ve mesire yerleriyle de deniz sonrasında keyifli bir şekilde piknik yapabilme imkanını sizlere tanıyacak şekilde hazırlanmıştır. İstanbul’un bir ucunda yer alan Riva kadınlar plajına ulaşım, toplu taşıma, özel araç v tur şirketleri aracılığıyla kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Elmasburnu plajında rahat bir şekilde tatil yapabilmek için özel aracı bulunmayan ziyaretçilerimize de hizmet verebilmek amacıyla farklı ulaşım yöntemleriyle hizmet verilmektedir. Turizm şirketlerinin oluşturmuş olduğu turlar sayesinde belli günlerde tatilinizi gidiş dönüş şekilde programlayarak keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Beykoz belediyesi tarafından özel olarak kadınlar için hazırlanan Riva kadın plajı eğlenceli bir tatil deneyimi yaşamak isteyen herkesi bekliyor.

RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI
RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI

İstanbul’a Yakın Kaçamaklarınız İçin Eğlenceli Bir Tatil Tesisi

Elmasburnu kadınlar plajı, İstanbul’a yakın oluşuyla kısa dönem kaçamak tatil yapmak isteyen herkese konforlu bir tesis oluşturmak için Beykoz belediyesinin özel çalışmalarıyla, tüm detaylara dikkat edilerek hazırlanmıştır.  Ulaşım için gerekli tüm birimlerimizle birlikte, İBB ile ortaklaşa bir şekilde oluşturulan toplu taşıma seferlerinin yanı sıra, özel turizm şirketleri de sizleri kadınlar plajına güvenli be hızlı bir şekilde ulaştırmak için gerekli tüm çalışmaları profesyonel olarak yürütmektedir.

Kadınlar plajı olarak adlandırılan bu özel tesisimizde, genellikle kadınlara özel hizmet vermek için çalışıyor olsak da belli günlerde aileler için de hizmet verecek şekilde programlamalar yapılmaktadır. Aileler ve kadınlara hizmet veren plajımızda tüm ziyaretçilerimizin gönül rahatlığıyla tatil keyfi çıkartabilmesi ve eğlenebilmesi için doğru şekilde güvenliğin sağlanmasına dikkat edilmekte, gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Bunun dışında sağlık açısından da plajın temizliğini düzenli olarak Beykoz belediyesi ekipleri gerçekleştirmekte, diğer bir yandan deniz suyu sağlık bakanlığı kontrolünden düzenli olarak geçirilmektedir. Güvenli ve eğlenceli tatil deneyimi için Beykoz Riva kadınlar plajı ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI
RİVA KADINLAR PLAJI