RİVA KADINLAR PLAJI

RİVA KADIN PLAJI VE RİVA KADINLAR PLAJI

Elmasburnu Plajı

RİVA KADIN PLAJI
RİVA KADIN PLAJI

İstanbul’a oldukça yakın bir mesafede Riva’da bulunan Elmasburnu Plajı, yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarından kaçarak serinlemek isteyenler için oldukça iyi bir tercih olmaktadır. 2020 yılı yaz sezonunda haftanın dört gününde kadınlara özel olarak hizmet veren plaj; kişiye özel locaları, elektrikle çalışan yolcu aktarma araçları, köy manzarasına sahip leziz yemekleri olan restoranı ve özel olarak tasarlanmış piknik alanları ile İstanbul’da eşi benzerine rastlanmayacak bir tatil imkânını sağlamaktadır.

İstanbul ve çevresinde tatil köyü olanakları sunan tek kadınlara özel plaj olan tesis tüm yaz süresince günübirlik nezih bir tatil arayan bayanlara mükemmel bir tatil deneyimi sunmaktadır. Modern bir mimari ile tasarlanmış olan plaj, tüm hijyen kurallarına uygun olarak benzersiz bir altyapı ile şekillendirilmiştir.

Elmasburnu İle Mükemmel Bir Günübirlik Tatil Deneyimi

İstanbul Beykoz İlçe Belediyesi tarafından turizm yatırımı kapsamında inşa edilen tesis; 9.000 metrekare geniş bir yürüyüş alanı sahiptir. Büyük bir titizlikle düzenlenmiş olan bu yürüyüş alanında keyifli bir yürüyüş yapılabilmekte ve sonrasında Elmasburnu Plajı’nın berrak sularında serinlenebilmektedir. Her türlü ihtiyacın düşünüldüğü 165 adet piknik alanı ile keyifli bir piknik yapma olanağının mümkün olduğu tesiste ayrıca kişiye özel 29 adet loca bulunmaktadır. Tesiste çocuklu bayanların çocukları ile hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için çeşitli oyun etkinlikleri ile donatılmış 2 iki adet çocuk parkı da ziyaretçilere hizmet vermektedir.

Eşsiz bir manzaraya sahip olan tesis restoranında bir taraftan Riva’nın muhteşem manzarasına göz atılırken diğer taraftan deneyimli aşçıların hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakılabilmektedir. Tesis içerisinde bulunan ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamak için plaj büfesi gün içerisinde ziyaretçilere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Elmasburnu kadınlar plajı Deniz Ve Plaj Durumu

Elmasburnu Kadınlar Plajı sahili kum ile kaplı olup gün içerinde ve gün sonunda misafirler için özel olarak temizlenmektedir. Deniz içerisinin de kum olmasından dolayı ek bir tedbire gerek kalmadan kullanım sağlanabilmektedir. Deniz suyu olarak oldukça temiz bir deniz suyuna sahip olan plaj gerekli sağlık standartlarını karşılayacak nitelikte temiz ve berrak bir özelliktedir.

RİVA KADINLAR PLAJI
BEYKOZ RİVA KADINLAR PLAJI

Eşsiz Bir Deneyim İçin Tüm İhtiyaçların Düşünüldüğü Tek Plaj

Günübirlik bir tatil deneyimi için tüm imkânların bir arada olduğu Riva kadınlar plajı İstanbul ve çevresinde ziyaretçilerine mükemmel bir tatili garanti etmektedir. Ziyaretçilerin plajdan sorunsuz olarak faydalanmasını sağlamak için sağlık kabini ve soyunma kabininden duş kabinlerine kadar tüm olanaklar plaj misafirlerine bir arada sunulmaktadır. Masa, sandalye, şemsiye ve şezlong gibi ayrıntıları düşünmeden gelebileceğiniz tesiste vestiyer de dâhil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Tüm gün boyunca deneyimli cankurtaranlar tarafından gözlem altında olan plajda gönül rahatlığı ile denizin tadını çıkarmak mümkün olmaktadır. Ayrıca ziyaretçilerin dini vecibelerini yerine getirmelerini sağlamak maksadıyla plaj mescidi gün içerinde hizmet vermektedir.

Kadınlar Plajı Hijyen Kuralları

Kadınlar Plajı ile tüm plaj ortak alanlarında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verilmektedir. Gerekli hijyenin sağlanması maksadıyla çift vardiyalı olarak çalışan plaj personeli, hijyen gerektiren tüm alanları belirlenen talimatlar doğrultusunda ziyaretçilerin kullanımına hazır olarak bulundurmaktadır. Sıkı bir şekilde denetime tabi tutulan alanların hijyen kurallarına uygunluğu ayrı bir mekanizma ile her an denetlenmektedir. Evcil hayvanların plaja girişi yasak olması sebebiyle plaja gelecek olanların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

Beykoz Riva Kadınlar Plajı Tahsis Günleri Nelerdir?

Sağlık Bakanlığı tarafından halka açık plaj statüsünde gerekli onayların verildiği Beykoz Riva Kadınlar Plajı, 2020 yaz sezonunda Salı gününden başlamak üzere Cuma günü dâhil haftanın dört gününde kadınlara özel olarak hizmet veren plajın 2021 sezonundan itibaren tam zamanlı olarak bayanlara özel olarak işletilmesi planlanmaktadır. Bayanlara özel günler içerisinde 7 yaş üzerinde olan erkek çocuklar plaja kabul edilmemektedir. Oldukça nezih bir yapıya sahip olan plaj, bayanlara tahsis edilen günlerde gerek muhafazakâr ve tesettürlü gerekse tesettürlü olmayan tüm bayanlar tarafından tercih edilebilmektedir. Kadınlara özel olarak işletilen günlerde cankurtaran dâhil olmak üzere sadece bayanlardan oluşan personeli ile hizmet veren Riva Elmasburnu plajı, tüm hassasiyetlerinize gerekli özeni göstermektedir. Plaj giriş koşullarının son güncel durumlarını öğrenmek ve gerekli rezervasyonları yaptırmak için plaja gitmeden önce plaj yönetimi ile irtibat kurulması tavsiye edilmektedir.

Riva Kadın Plajı Yeme İçme Olanakları

Riva Kadın Plajı içerisine dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilmektedir. Kendi imkânları ile plaja gelen ziyaretçiler getirdikleri gıdaları plaj içi elektrikli servis araçları ile kolaylıkla istirahat edecekleri yere kadar taşıyabilmektedirler. Servis araçlarını kullanarak gelecek olan misafirler plaj bölgesine gelmeden verilecek molada civarda bulunan marketlerden alışveriş yapabilmektedirler. Tüm ziyaretçiler, plaj bünyesinde bulunan büfeden de gıda ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla giderebilmektedirler. Ayrıca misafirler, benzersiz Riva koylarına bakan eşsiz bir manzaraya sahip plaj restoranında zengin menülü Türk mutfağının lezzetli yemeklerinden tadarak tatillerini daha keyifli bir hale getirebilmektedirler. Mangal, tüp gibi malzemelerin plaja getirilmesi yasak olan plajda misafirlerin piknik yapmasına olanak sağlayan tüm ihtiyaçlar plaj imkânları çerçevesinde tedarik edilebilmektedir.

Riva kadınlar plajı Ulaşım İmkânları

Riva Elmasburnu Mevkiinde yer alan plaja ziyaretçiler kendi araçları ile gidebildikleri gibi İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarından sağlanan servis hizmetleri ile de rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Toplu taşıma araçları ile de ulaşım imkânı olan plajın konumu rahatlıkla bulunabilecek durumdadır. Misafirlerin araçlarını düzenli ve güvenli olarak gün içerisinde park edebilmelerini sağlamak maksadıyla 227 araçlık dev bir otoparka sahip olan Riva Kadınlar Plajı, ziyaretçilerin plaj bölgesine ulaşımı için elektrikli servis araçları ile plaj bölgesine kadar ulaşım hizmeti vermektedir. İstanbul’un çeşitli yerlerinden verilen servis hizmetlerinden yararlanmak için ziyaretçilerin bir gün öncesinden tercih edecekleri servis sağlayıcısına rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Servis ücretleri servis araçlarında peşin olarak ödenmektedir. Plaja girişlerde misafirlerin yaşları kontrole tabi tutulduğundan sorun yaşamamak için tüm ziyaretçilerin kimliklerini yanında bulundurması önem arz etmektedir.

Riva Bayanlar Plajı Giriş Ücretleri

Plaj girişleri 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 7-9 yaş arası çocuklar için ise yarım ücret şeklindedir. Diğer 10 yaş ve üzeri tüm misafirler için standart olarak belirlenen ücret üzerinden günübirlik giriş ücreti alınmaktadır. Plajda bulunan şezlong, şemsiye, loca ve kamelyalar için ayrıca tahsis ücreti alınmaktadır. Plajda sunulan yeme ve içme hizmetleri ayrıca ücretlendirilmektedir.

İstanbul’un Gizli Kalmış Plajında Mükemmel Bir Deneyim

İstanbul’a yakın bir konumda bulunan eşsiz bir plajda ekonomik bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Riva Bayanlar Plajı misafirlerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm olanakları ile İstanbul’un en gözde plajı olarak ön plana çıkmaktadır. Sizlerde sevdikleriniz ile beraber mükemmel bir gün geçirmek ve İstanbul’un gizli kalmış bu eşsiz plajından doyasıya faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tesisimizde misafir olabilirsiniz. Bayanlara özel günübirlik benzersiz bir tatil geçirmek için hayal ettiğiniz tüm olanakları bünyesinde bulunan plajda bir gün geçirerek rutin yaşamın sıkıntılarını unutabilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Gün içerisinde zengin menüsü ile hizmet veren plaj restoranımızdan faydalanarak tatiliniz taçlandırabilir unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elmasburnu Plajı

İstanbul’a oldukça yakın bir mesafede Riva’da bulunan Elmasburnu Plajı, yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarından kaçarak serinlemek isteyenler için oldukça iyi bir tercih olmaktadır. 2020 yılı yaz sezonunda haftanın dört gününde kadınlara özel olarak hizmet veren plaj; kişiye özel locaları, elektrikle çalışan yolcu aktarma araçları, köy manzarasına sahip leziz yemekleri olan restoranı ve özel olarak tasarlanmış piknik alanları ile İstanbul’da eşi benzerine rastlanmayacak bir günübirlik tatil imkânını sağlamaktadır.

İstanbul ve çevresinde tatil köyü olanakları sunan tek kadınlara özel plaj olan tesis, tüm yaz süresince günübirlik nezih bir tatil arayan bayanlara mükemmel bir tatil deneyimi sunmaktadır. Modern bir mimari ile tasarlanmış olan plaj, tüm hijyen kurallarına uygun olarak benzersiz bir altyapı ile şekillendirilmiştir.

Elmasburnu ile Mükemmel Bir Günübirlik Tatil Deneyimi

İstanbul Beykoz İlçe Belediyesi tarafından turizm yatırımı kapsamında inşa edilen tesis; 9.000 metrekare geniş bir yürüyüş alanına sahiptir. Büyük bir titizlikle düzenlenmiş olan bu yürüyüş alanında keyifli bir yürüyüş yapılabilmekte ve sonrasında Elmasburnu Plajı’nın berrak sularında serinlenebilmektedir. Her türlü ihtiyacın düşünüldüğü 165 adet piknik alanı ile keyifli bir piknik yapma olanağının mümkün olduğu tesiste ayrıca kişiye özel olarak dizayn edilmiş 29 adet loca bulunmaktadır. Tesiste çocuklu bayanların çocukları ile hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için çeşitli oyun etkinlikleri ile donatılmış 2 iki adet çocuk parkı da ziyaretçilere hizmet vermektedir.

Eşsiz bir manzaraya sahip olan tesis restoranında bir taraftan Riva’nın muhteşem manzarasına göz atılırken diğer taraftan deneyimli aşçıların hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakılabilmektedir. Tesis içerisinde bulunan ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamak için plaj büfesi gün içerisinde ziyaretçilere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Elmasburnu Kadınlar Plajı Deniz ve Kumsal Durumu

Elmasburnu Kadınlar Plajı sahili kum ile kaplı olup gün içerinde ve gün sonunda misafirler için özel olarak temizlenmektedir. Deniz zemininin de kum olmasından dolayı ek bir tedbire gerek kalmadan kullanım sağlanabilmektedir. Deniz suyu olarak oldukça temiz bir deniz suyuna sahip olan plaj gerekli sağlık standartlarını karşılayacak nitelikte temiz ve berrak bir özelliktedir.

Eşsiz Bir Deneyim İçin Tüm İhtiyaçların Düşünüldüğü Tek Plaj

Günübirlik bir tatil deneyimi için tüm imkânların bir arada olduğu Riva kadınlar plajı, İstanbul ve çevresinde ziyaretçilerine mükemmel bir tatili garanti etmektedir. Ziyaretçilerin plajdan sorunsuz olarak faydalanmasını sağlamak için sağlık kabini ve soyunma kabininden duş kabinlerine kadar tüm olanaklar plaj misafirlerine bir arada sunulmaktadır. Masa, sandalye, şemsiye ve şezlong gibi ayrıntıları düşünmeden gelebileceğiniz tesiste vestiyer de dâhil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Tüm gün boyunca deneyimli cankurtaranlar tarafından gözlem altında olan plajda, gönül rahatlığı ile denizin tadını çıkarmak mümkün olmaktadır. Ayrıca ziyaretçilerin dini vecibelerini yerine getirmelerini sağlamak maksadıyla plaj mescidi gün içerinde hizmet vermektedir.

Kadınlar Plajı Hijyen Kuralları

Kadınlar Plajı ile tüm plaj ortak alanlarında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verilmektedir. Gerekli hijyenin sağlanması maksadıyla çift vardiyalı olarak çalışan plaj personeli, hijyen gerektiren tüm alanları belirlenen talimatlar doğrultusunda ziyaretçilerin kullanımına hazır olarak bulundurmaktadır. Sıkı bir şekilde denetime tabi tutulan alanların hijyen kurallarına uygunluğu ayrı bir mekanizma ile her an denetlenmektedir. Evcil hayvanların plaja girişi yasak olması sebebiyle plaja gelecek olanların herhangi bir olumsuz durum yaşamaması için bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

Beykoz Riva Kadınlar Plajı Tahsis Günleri Nelerdir?

Sağlık Bakanlığı tarafından halka açık plaj statüsünde gerekli onayların verildiği Beykoz Riva Kadınlar Plajı, 2020 yaz sezonunda Salı gününden başlamak üzere cuma günü dâhil haftanın dört gününde kadınlara özel olarak hizmet vermiştir. Plajın 2021 sezonundan itibaren tam zamanlı olarak bayanlara özel olarak işletilmesi planlanmaktadır. Bayanlara özel günler içerisinde 7 yaş üzerinde olan erkek çocuklar plaja kabul edilmemektedir. Oldukça nezih bir yapıya sahip olan plaj, bayanlara tahsis edilen günlerde gerek muhafazakâr ve tesettürlü gerekse tesettürlü olmayan tüm bayanlar tarafından tercih edilebilmektedir. Kadınlara özel olarak işletilen günlerde cankurtaran dâhil olmak üzere sadece bayanlardan oluşan personeli ile hizmet veren Riva Elmasburnu plajı, tüm hassasiyetlerinize gerekli özeni göstermektedir. Plaj giriş koşullarının son güncel durumlarını öğrenmek ve gerekli rezervasyonları yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Riva Kadın Plajı Yeme İçme Olanakları

Riva Kadın Plajı içerisine dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilmektedir. Kendi imkânları ile plaja gelen ziyaretçiler getirdikleri gıdaları plaj içi elektrikli servis araçları ile kolaylıkla istirahat edecekleri yere kadar taşıyabilmektedirler. Servis araçlarını kullanarak gelecek olan misafirler plaj bölgesine gelmeden verilecek molada civarda bulunan marketlerden alışveriş yapabilmektedirler. Tüm ziyaretçiler, plaj bünyesinde bulunan büfeden de gıda ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla giderebilmektedirler. Ayrıca misafirler, benzersiz Riva koylarına bakan eşsiz bir manzaraya sahip plaj restoranında zengin menülü Türk mutfağının lezzetli yemeklerinden tadarak tatillerini daha keyifli bir hale getirebilmektedirler. Mangal, tüp gibi malzemelerin plaja getirilmesi yasak olan plajda, misafirlerin piknik yapmasına olanak sağlayan tüm ihtiyaçlar plaj imkânları çerçevesinde tedarik edilebilmektedir.

Riva Kadınlar Plajı Ulaşım İmkânları

Riva Elmasburnu Mevkiinde yer alan plaja ziyaretçiler kendi araçları ile gidebildikleri gibi İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarından sağlanan servis hizmetleri ile de rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Toplu taşıma araçları ile de ulaşım imkânı olan plajın konumu rahatlıkla bulunabilecek durumdadır. Misafirlerin araçlarını düzenli ve güvenli olarak gün içerisinde park edebilmelerini sağlamak maksadıyla 227 araçlık dev bir otoparka sahip olan Riva Kadınlar Plajı, ziyaretçilerin plaj bölgesine ulaşımı için elektrikli servis araçları ile plaj bölgesine kadar ulaşım hizmeti vermektedir. İstanbul’un çeşitli yerlerinden verilen servis hizmetlerinden yararlanmak için ziyaretçilerin bir gün öncesinden firmamızdan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Servis ücretleri servis araçlarında peşin olarak ödenmektedir. Plaja girişlerde misafirlerin yaşları kontrole tabi tutulduğundan sorun yaşamamak için tüm ziyaretçilerin kimliklerini yanında bulundurması önem arz etmektedir.

Riva Bayanlar Plajı Giriş Ücretleri

Plaj girişleri 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz olmakla beraber 7-9 yaş arası çocuklar için ise yarım ücret şeklindedir. 10 yaş ve üzeri tüm misafirler için standart olarak belirlenen ücret üzerinden günübirlik giriş ücreti alınmaktadır. Plajda bulunan şezlong, şemsiye, loca ve kamelyalar için ayrıca tahsis ücreti alınmaktadır. Plajda sunulan yeme ve içme hizmetleri ayrıca ücretlendirilmektedir.

İstanbul’un Gizli Kalmış Plajında Mükemmel Bir Deneyim

İstanbul’a yakın bir konumda bulunan eşsiz bir plajda ekonomik bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Riva Bayanlar Plajı misafirlerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm olanakları ile İstanbul’un en gözde plajı olarak ön plana çıkmaktadır. Sizlerde sevdikleriniz ile beraber mükemmel bir gün geçirmek ve İstanbul’un gizli kalmış bu eşsiz plajından doyasıya faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tesisimizde misafir olabilirsiniz. Bayanlara özel günübirlik benzersiz bir tatil geçirmek için hayal ettiğiniz tüm olanakları bünyesinde bulunan plajda bir gün geçirerek rutin yaşamın sıkıntılarını unutabilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Gün içerisinde zengin menüsü ile hizmet veren plaj restoranımızdan faydalanarak tatilinizi taçlandırabilir ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

BEYKOZ RİVA KADINLAR PLAJI
BEYKOZ RİVA KADINLAR PLAJI