Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki Sorulara Cevap Bulun
Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı

Sıkça Sorulan Sorular

Şezlong ve tek şemsiye: 20 T.L.

Şezlong (2 Adet)+ 2 Şemsiye Takım (Orta Grup): 125 T.L.

Tek Şezlong: 40 T.L.

Tek Şemsiye: 40 T.L.

Orta Grup: 75 T.L.

Kamelya 1: 45 T.L.

Kamelya 2: 90 T.L.

Loca 2 Kişi Yemekli: 400 T.L.

 (Yemek: Hamburger ve Cheeseburger, Köfte Ekmek, Tavuk Burger)

(İçecek: Gazlı, Gazsız, Meşrubat, Limonata, Su 0.5 Lt, Her 1 Kişi ilavede 150 T.L. ilave edilir)

Loca İlave 1 Kişi: 150 T.L.

Depozito: 20 T.L

İstanbul, Beykoz, Riva, Elmasburnu mevkiindedir.

Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günleri plaj sadece kadınlara özeldir, 7 yaş üzeri erkek çocuklar plaja alınmamaktadır. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi müşterilerimiz kadın ve erkek yani karma olarak plajdan faydalanabilirler.

25 Yıllık Turizm Seyahat Acentesi olan firmamız ile ANADOLU ve AVRUPA yakasından konforlu bir biçimde ulaşım hizmeti vermektedir.

Muhafazakâr ve tesettürlü bayanların yanı sıra tesettürlü olmayan bayanların da tercih ettiği nezih bir plajdır.

Plajlar taşlık değildir, sahili kumdur ve denizin içi kumdur. Deniz suyu çok temiz ve berraktır.

Dışardan yiyecek ve içecek getirilebilir, plajın büfesinden satın alınabilir ya da plaja girmeden araçlarımız mola verdiğinde market ve mağazalardan her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Cankurtaran, soyunma kabini, mescit, sağlık kabini, duş kabini, masa ve sandalye, şezlong ve şemsiye vestiyer ve büfe hizmeti vardır.

Plajda bayanlara ait günlerde müşterilere yardımcı olan plajın kendi bayan personeli vardır.

Plaja, mangal, tüp, nargile ve evcil hayvan ile girmek yasaktır.

Avrupa Yakasında; Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt, Silivri, Beylikdüzü ilçelerine hizmet verilmemektedir. Buradaki yolcularımız Yenibosna Koçtaş, Mahmutbey ve Kirazlı Metro istasyonlarına kendi imkânları ile gelmeleri halinde servis hizmetimizden faydalanabilirler.Anadolu yakasından Adalar, Beykoz ve Şile hariç misafirlerimiz her ilçeden ve her mevkiinden servis hizmetimizden faydalanabilirler. Şile’deki yolcular Ümraniye’ye, Beykoz’daki yolcularımız Kavacık’a kendi imkânlarıyla geldiklerinde servis hizmetimizden faydalanabilirler.

Servis sabah alış saatleri 6.30-70.00, akşam çıkış saati 17.00 eve varış saati trafiğin durumuna göre 20.30-21.00 saatleridir. Bu saatlerin dışında kişiye özel sabah alış saati sadece tek noktadan alınan en az 16 kişilik grup müşterilerimiz için geçerlidir.

Rezervasyonunuzu plaja gitmek istediğiniz günün 1 gün öncesine ve saat 19.00’a kadar irtibat numaralarından sizden istenilen bilgileri vererek firmamızdan yaptırabilirsiniz. Plajın kendi yönetimine plaj giriş ve yer için rezervasyon yaptırmanız mümkün değildir.

Rezervasyon görevlimizin istediği bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde veriniz. Çocuk ya da yetişkin sabah geleceğiniz kişi sayısını doğru vermemeniz mağduriyet yaratacaktır. Araçlarımız sadece kapasitesi ölçüsünde yolcu alabilmektedir. Bilgisi verilmeyen yolcuyu ayakta araca alamaz. Çocukların yaşları plaj girişinde ve araçta tarafımızdan kontrol edildiğinden çocuklarınızın kimliklerini yanlarında getiriniz ve doğum yılı bilgisini hatasız veriniz. Plaja yolculuk hizmeti veren başka firmalar olduğundan hangi firmaya ve telefona rezervasyon yaptırdığınızı mutlaka not alınız.

Plajda 0-6 yaş çocuklar anne kucağında ücretsiz, 7-8-9 yaş koltuğa oturmak şartıyla 400 T.L. ücretlidir. 7 Yaş ve üzeri erkek çocuklar plaja alınmamaktadır.