Bizden Haberler

Gelişmelerden Haberdar Olun
Elmasburnu plajı

Kadınlara Özel Elmasburnu Kadınlar Plajı

Elmasburnu Kadınlar Plajı, Beykoz’da Elmasburnu Tabiat Parkı’nın hemen yanı başında bulunur. Öyle ki deniz sevmeyenlerin dahi eşsiz manzarasında kaybolacağı bir yürüyüş parkuruna sahip olan Elmasburnu Tabiat Parkı tertemiz doğa yapısıyla dikkat çeker. Elmasburnu Kadınlar Plajı içerisinde tuvalet ve benzeri birçok seçenek bulunur. Denizden çıkan herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği ve isterse Elmasburnu Tabiat Parkı’na giderek restoranından hizmet alabileceği bir yerdir. Riva kadın plajı arayan kimselerin ziyaret noktalarının başında gelebilecek olan Elmasburnu Kadınlar Plajı için sitesini ziyaret edebilir. İletişim bilgilerini alarak gönlünüzce yosunlu olmayan, her türlü pislikten arındırılmış denizde yüzebilirsiniz.

Riva Kadınlar Plajı

Riva Kadınlar Plajı için birden fazla seçenek bulunur. Ancak en güzel olan plaj Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı’dır. Elmasburnu Kadınlar Plajı rahat ulaşım seçeneği ve turlarıyla İstanbul’un her yerinden gelen kadınlara ev sahipliği yapar. Elmasburnu Kadınlar Plajı için İstanbul’un merkez bazı noktalarından servisler kalkar. Bu servisler için seçilmiş noktalar özellikle merkezi olarak belirlenmiştir ki İstanbul’un her yerinden kimseler bu servislerden faydalanabilir duruma gelsin. İstanbul hiç kuşkusuz Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Ama İstanbul bu güzelliğinin yanında içerisinde yaşayanlara stres de yükler. Bu yükten kurtulmak isteyen kişiler özellikle rahatlıkla yürüyebilmek, gezip eğlenebilmek ve doyasıya yüzmenin tadını çıkarabilmek için Riva kadın plajı seçenekleri arasından Elmasburnu Kadınlar Plajı seçeneğini seçebilir.

Kadınlar Plajı

Kadınlar Plajı, cinsiyetçi bir tavır olarak görülse de kadın arkadaşlarıyla rahat rahat giyinmek ve eğlenmek isteyen kadınlar için birebirdir. Hem yüzmenin hem de sohbetin bol olacağı ortamda tesettürlü veya tesettürlü olmayan ancak rahat giyinemediğini düşünen kimselerin rahatlığı için özellikle planlanmıştır. Kadınlar Plajı Türkiye’nin sahil şeritlerinin çoğunda bulunur. Kendi arkadaşlarıyla birlikte adeta gün yapmak isteyenlerin ortamı olabilmekle birlikte, tek başına kafa dinlemeye gelen kadınların da uğrak yerlerinden biridir. Türkiye’ de birçok ilde bulunan kadınlar plajının sayısı son yıllarda fazlasıyla artmıştır. Özellikle İstanbul’da şehrin gürültüsü ve patırtısından kaçmak isteyen kimseler için farklı bir sosyal aktivitenin kapılarını aralayan kadınlar plajının en güzeli Elmasburnu Tabiat Parkının yanındaki Elmasburnu Kadınlar Plajı alanıdır. Plaj arayan herkes Beykoz Riva Kadınlar Plajı seçeneğini tercihlerine ekleyebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Elmasburnu Plajı