elmasburnu kadınlar plajı

Elmasburnu Plajı

elmasburnu kadınlar plajı
Elmasburnu Plajı

Elmasburnu plajı İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Birbirinden farklı doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra misafirlerine sunmuş olduğu tertemiz deniz ve sahil ile plaj sever hanımların tüm ilgisini üzerine çekmektedir. Erkeklerin plaja girişi yasak olduğundan dolayı hanımlar gönül rahatlığı ile denizin tadını çıkarabilmektedir. Plajda çalışan görevlilerin tamamı bayandır. Bu nedenle tesettürlü bayanlar içinde son derece uygun bir yerdir. Temiz ve düzenli bir alanı olan bu plaj içerisinde pek çok imkana sahiptir. Dilediğiniz her yere kolay ve hızlı bir şekilde erişim imkânı bulunmaktadır. Plajın etrafında sürekli gezen güvenlik görevlileri ve can kurtaranlar sayesinde herhangi bir olumsuz durum yaşanması ihtimali en aza indirilmektedir. Bu nedenden Riva kadınlar plajı özellikle çocuklu aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Plaj ve deniz dibi taşsız bir yapıya sahiptir.

Plajda acıkan insanlar için dışarıdan yiyecek ve içecek getirme hakkında herhangi bir yasak bulunmamaktadır. Alkollü içecekler dışında dilediğiniz her türlü yiyecek ve içeceği plaja getirebilirsiniz. Mangal konusunda ise sadece mesire alanı kısmında ateş yakmak yasak değildir. Havaların ısınmaya başlaması ile ziyaretçi kabul etmeye başlayan plaj tertemiz havası ve muhteşem denizi ile güzel bir gün geçirmek isteyen tüm plaj sever hanımları ağırlamayı beklemektedir. Pandemi kurallarına en uygun şekilde dizilmiş şezlonglar ve masalar ile sosyal mesafe korunmaktadır. Ayrıca duş ve lavabolar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Beykoz Riva kadınlar plajı ayrıca ulaşım konusunda oldukça rahat bir konuma sahiptir. Haftanın 4 günü bayanlara hizmet veren bu plaj sıklıkla tercih edilen bir alandır. Temiz ve titiz bir şekilde çalışan tüm personeller sayesinde her alan oldukça hijyeniktir. Plaj içerisinde çok sayıda soyunma alanı bulunmaktadır. Her soyunma odası kullanımı sonrasında oda dezenfekte edilmektedir. Böylece hanımların sağlığını tehlikeye atacak olumsuz durumlardan kaçınılmaktadır. Plaj içerisinde yeme içme ihtiyaçlarının karşılanması için büfe yer almaktadır. İstanbul’un her ilçesinden buraya servisler ile erişim olanağı bulunmaktadır.

elmasburnu plajı
Elmasburnu Kadınlar Plajı

Elmasburnu Plajına Nasıl Gidilir?

Riva kadın plajı ulaşım bakımından son derece kolay bir alanda yer almaktadır. İstanbul içerisinde yaşayan plaj sever hanımlar sabah servis ile evlerinden alıp akşam yine servis ile evlerine ulaştırılmaktadır. Taşıma esnasında kullanılan tüm araçlar son derece konforlu ve klimalı araçlardır. Hafta sonları ailelere hizmet veren plaja isteyen kişiler kendi araçları ile gelebilmektedir. Plaja ait otopark sayesinde aracınız güvenli bir şekilde beklemektedir. Tüm bunlar dışında ayrıca otobüs ya da minibüs ile de plaja erişim imkânı bulunmaktadır. Plaja girişler hafta içi saat 7’de çıkış ise 19’da gerçekleşmektedir. Hafta sonu ise saat sabah 7 akşam 20 arasında plaj hizmet vermektedir.

Elmasburnu sahip olduğu kolay ulaşım nedeni ile tüm plaj sever kişiler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Bu ulaşım ağlarına ek olarak metro ile de kolay erişim imkânı bulunmaktadır. Avrupa ve Asya yakasının belirlenmiş her alanından misafirler belirli bir ücret karşılığında taşınmaktadır. Taşıma işlemi esnasında sosyal mesafeye uygun sayıda yolcu araca alınmaktadır. Maske ve hijyen kurallarına oldukça fazla dikkat edilmektedir.

Elmasburnu plajına kolay bir şekilde ulaşmak isteyen plaj sever hanımlar için servisler sabah 6.30-7.00, akşam 17.00 de yolcu kabul etmektedir. Bu sayede kolay bir şekilde hiçbir sıkıntı yaşamadan plaja ulaşmak mümkündür. Plaja erişim konusunda tüm bu imkanlar dışında özel şirketlere ait olan ticari servislerde bayanlara yardımcı olmaktadır.

Servis ücretleri konusunda herhangi bir fiyat aralığı vermek doğru değildir. Çünkü her yaş grubu ve her ticari servis işletmecisine bağlı olarak fiyatlar birbirinden farklılık göstermektedir. Kadınlar plajı sunduğu bu ulaşım imkanları nedeni ile tüm hanımları ağırlamayı beklemektedir. Servis imkanından faydalanmak için erkenden rezervasyon yapmak gerekmektedir. Aksi halde yoğun talep ve pandemi nedeni ile yer bulmakta zorluk çekilmektedir. Bu gibi olumsuzlukları yaşamamak için en geç bir gün önceden telefon ile erişim sağlayıp yer ayırmak gerekmektedir. Tüm bu servisler plaj severleri evlerine en yakın olan belirlenmiş caddelerden alıp akşam ise yine aynı yere bırakmaktadır.

Elmaskum Plajının Girişi ve Ücretleri Nasıldır?

Riva Elmasburnu plajına gelirken servis için ödenecek olan ücret dışında bazı hizmetler içinde ek bedeller ödemek gerekmektedir. Şezlonglar ve şemsiyeler oldukça cüzi rakamlara kiralanarak misafirlerin hizmetine verilmektedir. Tuvalet ve soyunma odası gibi yerlerde ücretsiz kullanım imkânı bulunmaktadır. Plaja gelen herkes buralardan faydalanabilmektedir. Yeme ve içme konusunda da büfelere belirli bir miktarda ödeme yapılması gerekmektedir. 0-6 yaş aralığında bulunan tüm çocuklar plaja ücretsiz bir şekilde giriş yapabilmektedir. Fakat çocuğun yaşı 7-9 yaş aralığında ise bu bedel 40 TL’dir. 10 yaş ve üzeri olan çocuklar ise yetişkinler ile aynı bedeli ödemektedir. Avrupa yakasından yapılacak olan gezilerde plaja giriş ücreti 60 TL’dir. Servis ve giriş ücreti bu bedele dahildir. Anadolu yakasında ise fiyatlar Avrupa yakasına göre çok daha uygundur.

Elmasburnu kadınlar plajı Avrupa yakasından gelen misafirlerinden 50 TL’lik bir bedel talep etmektedir. Giriş ve servis ücreti bu ücrete tabidir. 0-6 yaş aralığındaki çocuklardan ücret alınmayan plajda 7-9 yaş aralığındaki çocuklardan 30 TL ücret alınmaktadır. 10 yaş üzerinde olan çocuklardan ise tam ücret yani 50 TL alınmaktadır. Plaj içerisinde yer alan sağlık kabini de hiçbir ek ücrete tabi değildir. Masa ve sandalye kullanımı konusunda herhangi bir ek ücret istenmemektedir. Çocuklarınızın güvenle oyun oynayacağı oyun alanları da tamamen ücretsizdir. Plaj aldığı ücret karşılığında son derece güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Elmaskum Plajının Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?

Elmaskum hafta içi bayanlara hafta sonu ise ailelere hizmet verdiğinden dolayı oldukça tanınan bir plajdır. İçerisinde yapılan düzenleme ve yenilikler ile muhteşem bir dekorasyona sahiptir. Tesettürlü bayanlar tarafından da tercih edilen bu plaj sunduğu tüm hizmetlere karşılık misafirlerinden oldukça az bir bedel almaktadır. Riva Kadınlar plajı diğer plajlardan farklı olarak pek çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Oldukça geniş ve büyük bir kapalı otoparka sahip olması nedeni ile araç sahibi misafirler araçlarını güvenle teslim edebilmektedir. Halk plajı olması nedeni ile düzenli olarak dezenfekte edilmesi ve her türlü hijyen kurallarına uyulması gerekmektedir. Bu nedenle pandemi süreci öncesinde de sonrasında da bu konulara oldukça özen gösteren bir plajdır.

165 piknik ünitesi yer almaktadır denizin tadını çıkarırken aynı anda piknik keyfi de yapma imkânı sunmaktadır. Piknik alanlarında yer alan kamelyaların üzeri kapalı olduğundan dolayı rahatça yemek yenmekte ve oturulup sohbet edilmektedir. Kadınlar plajı içerisinde bulunan gözetleme kuleleri sayesinde boğulma tehlikesine karşı önlemler alınmaktadır. Bu sayede olası can kayıpları erken müdahale sayesinde önlenmektedir. İbadet etmek isteyen bayan ve erkekler için plaj içerisinde mescit yer almaktadır. Namaz kılmak isteyen kişiler bu mescitten ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Riva bayanlar plajı sunduğu tüm bu hizmetler ile plaj sever misafirlerini ağırlamayı beklemektedir.

Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı
Elmasburnu Kadınlar Plajı