Bizden Haberler

Gelişmelerden Haberdar Olun
Elmasburnu plajı

Kadınlara Özel Elmasburnu Plajı

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve yaz aylarında serinlemek istiyorsanız Elmasburnu tam size uygun bir yer. Haftanın her günü gidebileceğiniz Riva kadınlar plajı köy manzarasıyla, restoran ve piknik alanlarıyla sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul’da bulunan ve tatil yöresi standartlarında olan tek kadınlar plajına sahip olan Beykoz riva kadınlar plajı modern olarak tasarlanmış tesisleriyle yaz boyunca ailelere ve kadınlara nezih bir tatil imkanı yaşatır. Şehrin yakınında olması, piknik ve yürüyüş alanları, büfesi ve geniş otoparkı ile ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur. Araçlarınızın otoparka park edilmesinden sonra plaja elektrikli servis araçları ile taşınarak konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

Riva kadın plajını Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’un tarihi güzelliklerinin yanı sıra doğa güzelliklerini de görüp gezebileceğiniz bir şehir olma özelliğindedir. Doğaya kaçarak serinlemek istediğiniz İstanbul’da bir çok plaj bulabilirsiniz. Bunlardan birisi de Beykoz Belediyesine bağlı Riva Elmasburnu Plajıdır. Onlarca ziyaretçiyi ağırlama kapasitesine sahip sessiz doğasıyla yürüyüşler yapabileceğiniz alanların olduğu bu plaj sizleri bekliyor. Rahat ulaşımı ile Riva kadın plajı keyifli vakit geçireceğiniz, İstanbul’un koşuşturmasından kaçabileceğiniz yerlerdendir. Muhteşem bir konumda yer alan şehre yakın ve tatilciler için özel olarak tasarlanmış Kadınlar plajı favori mekanlardan olmaya devam etmektedir. Kadın tatilcilerin rahatça tercih edeceği güneşlenip denize gireceği, gün içerisinde özgürce vakit geçirecekleri rahatlatıcı bir ortamdır. Modern tasarlanmış kafe ve restoranların yanı sıra dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir ve plaj girmeden market ve mağazalar dan alışveriş yapabilirsiniz. Plaja 7 yaş üzerinde erkek çocukların yasak olduğu ve haftanın dört günü ( Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) özgürce plajın keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer günler (Cumartesi, Pazar, Pazartesi ) kadın ve erkek yani karma olarak plajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin rahatlıkla kullanacağı sağlık kabinleri, soyunma kabinleri, duş alanları, tuvaletler de bulunmaktadır. Genel temizlik ve bakım yapılmasından dolayı sağlığa uygun bir ortamdır. Plajın hizmet saatlerinde ise cankurtaran hizmeti de sizlerin güvenliğini korumaktadır. Herkesin kullanımına açık olan plaj içerisinde şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Elmasburnu Plajı

Beykoz riva kadınlar plajına gitmek isteyen ziyaretçilerimiz uygun giriş ücreti ödeyerek gün boyu doğanın, denizin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz