Bizden Haberler

Gelişmelerden Haberdar Olun
Elmasburnu plajı

Elmasburnu Plajı

Elmasburnu plajı denilince ilk akla gelen doğal güzelliklerdir. Günümüzün betonlaşmış şehirlerinde biz insanalar en çok doğanın eksikliğini çekeriz. Doğal bir ortam ve temiz havaya ulaşmak için de kilometrelerce yol kat etmemiz gerekebilir. İşte o kilometrelerce yolu kat etmeden de ulaşabileceğiniz, doğal güzellikler içinde bir plajdan bahsedeceğim size… Üstelik plajımız sadece kadınlara özel olan İstanbul’un en güzel semtlerinden biri Beykoz’da bulunmaktadır. Beykoz riva kadınlar plajı, ulaşımı şehir içinde oldukça kolay olan bir yerde konumlanmış bir doğa harikasıdır.

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağından, şehrinizden uzaklaşmadan serinlemek için en doğru seçim olan Riva kadınlar plajı sizleri bekliyor. Pırıl pırıl bir hava, altın gibi kumlar ve pırlanta gibi bir denize ulaşmak için çok uzaklara gitmenize gerek yoktur. Bulunduğunuz şehrinizden ve evinizden çok uzaklaşmadan ufak bir soluklanma ve rehabilitasyon için en doğru tercih olan plajımız her türlü konfor ve donanımı ile siz misafirlerimize hizmet vermek için beklemektedir. Plajımız bu konfor ve güzelliği ayağınıza getiriyor. Siz ve çocuklarınız ve belki arkadaş gruplarınızla birlikte böyle bir hediyeyi hak ediyorsunuz.

Riva kadınlar plajı, sizlere ve çocuklarınıza, birlikte özel zaman geçirebileceğiniz doğal bir ortam sunar. Riva kadınlar plajı olarak sadece kadınlara ve sekiz yaşına kadar olan erkek çocuklarına hizmet vermekteyiz. Şehrin göbeğinde kadınlar plajı mı arıyorsunuz? Evet, doğru yerdesiniz.

Elmasburnu Plajına Nasıl Gidilir?

Elmasburnu mevkiinde bulunan plajımıza ulaşım son derece kolay olmakla birlikte, plajımız siz misafirlerimiz için özenle dizayn edilmiş bir atmosfere sahiptir. Riva Elmasburnu, şehir içinde bulunan adeta saklı bir hazine gibidir. Plajımıza dilerseniz kendi özel araçlarınızla, dilerseniz sizlere sunduğumuz müşteri servislerimizle ya da diğer bir alternatif olan toplu taşıma araçlarıyla da çok rahat ulaşılabilmektedir. Ayrıca siz müşterilerimizin konforu için hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakası için olmak üzere iki ayrı güzergahta servis hizmetimiz bulunmaktadır. Plajımıza toplu taşımayı kullanarak ulaşmayı tercih eden misafirlerimiz ise öncelikle bulundukları semtlerden Beykoz merkeze ulaşmalıdırlar. Daha sonra da Beykoz merkezden 137 numaralı Cumhuriyet Köyü-Riva hattındaki  İETT otobüslerine ya da Riva minibüslerine binerek plajımıza kolaylıkla ulaşabilirler.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Yenilenen Elmasburnu Kadınlar Plajı