Bizden Haberler

Gelişmelerden Haberdar Olun
Elmasburnu Plajı

Elmasburnu Plajı

Elmasburnu Plajı, İstanbul’un eşsiz doğasının bir parçasıdır. Doğa harikası denilebilecek bir tabiat parkının yanında bulunan Elmasburnu Plajı, Elmasburnu Kadınlar Plajı olarak anılır. Elmasburnu Kadınlar Plajı, kadınlara özel alanları ile Elmasburnu Tabiat Parkı’nın hemen içerisinde bulunur. Çok fazla insanın haberinin olmadığı Elmasburnu Kadınlar Plajı, İstanbul’un gürültüsünden ve kalabalığından kaçmanın en eğlenceli yollarından biridir. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir yerde sessizliğin tadını çıkarmak istiyorsanız ve kadınlar plajı İstanbul seçeneklerinden hangisini tercih edebileceğinizi bilmiyorsanız Elmasburnu Kadınlar Plajı sizin için güzel bir tecrübe yaratır. Elmasburnu Plajı ulaşımı rahat bir noktadadır. Belirli turlara katılarak gidilebilir. Ayrıca kişilerin şahsi araçlarıyla da Elmasburnu Plajı alanına gitme imkanı da bulunur. 

İstanbul Kadınlar Plajı

İstanbul Kadınlar Plajı, seçenekleri oldukça fazladır. İstanbul, Marmara Denizi ve Karadeniz’in benzersiz doğasının ortasında kalmış bir boğazdır. Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlar. İki kıtanın tam bağlanma noktasında bulunmasından dolayısı akıntılı bir su yapısına sahiptir. Dünyanın gözbebeklerinden biri olan İstanbul şehri tarih kokan sokaklarının ve mazisinin yanında doğasıyla da büyüler. Şehrin tarihi güzelliklerinin eğlencesinden faydalanan ve başka bir yönüyle şehri gezmek isteyenler için doğaya kaçmak muhteşem bir tercih olur. Doğaya kaçarak keyfine varmak ve yaz günlerinde terlemekten sıkılanlar için farklı birçok plajı bulunur. Karma plaj seçeneklerinin yanında daha fazla rahat etmek isteyen kadınlar için kadınlar plajı seçeneği de bulunur. Sadece belirli günler olmak üzere Tuzla Belediyesi Halk Plajı, Poyrazköy Kadınlar Plajı, Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı, Şile Ala Kadınlar Plajı ve Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı kadınlar plajı arayanlar arasında uğrak noktalardır. 

Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı 

Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı, Beykoz Belediyesi’ne bağlıdır. İçerisinde onlarca ziyaretçiyi ağırlama kapasitesi bulunur. Riva’nın sessiz sedasız doğasının ortasında yürüyüş alanlarının ve çocuklar için parkların arasında Elmasburnu Tabiat Parkı’nda hizete açılmıştır. Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı, İstanbul’da koşuşturmacalı hayatından kaçarak hayatın anlamını tekrar bulmak isteyen ancak şehirden çıkmaya vakitleri olmayan kişilerin dinlenebileceği bir yerdir. Riva bayanlar plajı seçeneklerinden en geniş ziyaretçi kapasitesine sahip olan Elmasburnu Plajı gitmek isteyen kişiler uygun giriş ücretini ödeyerek alana girebilir, gün boyu eğlencenin tadını çıkarabilir. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Haftada 4 gün Kadınlara Özel Plaj